هتل داوينکو | رزرو هتل بانه کردستان

هتل داوينکو | رزرو هتل بانه کردستان . هتل تفريحي داوينکو بانه، يکي از هتل‌هاي مُجلّلِ شهر تجاري بانه کردستان است که ضمن مجهّز بودن به سيستم مديريت هوشمند و امکانات رفاهي جهت ارائه‌ي خدمات اقامتي، داراي بخش‌هايي همچون رستوران ويژه، رستوران سنّتي، صبحانه‌خوري، کافي‌شاپ، تالار پذيرايي مجلّل، غذاي آماده‌ي سالم و با کيفيت، خشکشويي با مدرن‌ترين ماشين‌آلات و سالن جلسات اداري و آموزشي مي‌باشد

هتل داوينکو | رزرو هتل بانه کردستان

خدمات هتل داوينکو | رزرو هتل بانه کردستان

خدمتکاران و تميزکاران مجرب
خدمتکاران و تميزکاران مجرب

روزانه تعداد کثيري از خدمتکاران به مکان هاي مختلف هتلداوینکو اعزام مي شوند مطمئنا به فکر خدمات عالي به مشتريان مي باشند با توجه با اينکه براي هر کسي پسنديده تر است که اين افراد از شخصيت قابل قبولي برخوردار باشد، لذا اين پرسنل در سطوح مختلف آداب معاشرتي و بحث مهارتي خود که همان نظافت محيطي (منازل-ادارات-شرکت ها) اهميت زيادي پيدا مي کند.

سالن هاي استراحت و تشريفات
سالن هاي استراحت و تشريفات

سالن های تشریفات و استراحت هتل داوینکو بانه سرشار از آرامش بوده و به شما این اطمینان را میدهد تا در کمال آرامش به کار خود بپردازید

سرويس حمل و نقل اختصاصي
سرويس حمل و نقل اختصاصي

راحت ترين گزينه حمل و نقل است و اگرچه هزينه بيشتري به نسبت گزينه هاي عمومي دارد اما به دليل راحتي و آسايشي که دارد بسياري از توريست ها آن را ترجيح مي دهند. تاکسي ها بيرون ساختمان فرودگاه قرار دارند و به محض خارج شدن از فرودگاه آن ها را خواهيد ديد. هنگامي که از سالن پروازهاي ورودي خارج شديد به سمت چپ بپيچيد تا باجه تاکسيراني را ببينيد. کافيست به مسئول باجه آدرس و مقصدتان را اعلام کنيد يا اگر آدرس را بلد نيستيد نام هتل داوینکو را بگوييد تا شما را راهنمايي کنند.

کافي شاپ
کافي شاپ

کافي شاپ لابي زيباي هتل که با خدمات تمام وقت به ميهمانان همراه با اجراي زنده پيانو و سرو لذيذترين دسرها و گواراترين نوشيدنيها خاستگاه علاقه منداني است که طالب محيطي هستند تا فارغ از هياهوي زندگي شهري، لحظاتي را در کنار اعضاي خانواده يا دوستان خود در آرامش طي کنند.

رستوران
رستوران

رستوران هتل داوینکو از رستوران‌هاي لوکس با طراحي داخلي زيباست که در پرتو عملکرد کارکنانِ آموزشيافته، ميتواند فضايي آرام و لحظاتي خوش را براي ميهمانان به ارمغان بياورد.اين رستوران با ظرفيت بيش از 150 نفر ميهمان در طبقه ي اول هتل با چشماندازي دل انگيز آماده ي سرويس دهي به ميهمانان گرامي و شهروندان و عموم هموطنان ارجمند ميباشد.